top of page
office-desk (1)_edited_edited.jpg

“Design is thinking made visual.(Saul Bass)

זאת אני

נעים מאוד, אני יעל.

בעשור האחרון אני מעצבת גרפית ומאיירת, מתמחה במיתוג. אבל מאז ומתמיד, אוהבת ונושמת את עולם העיצוב, יופי, ואסתטיקה. בנוסף, אני אוהבת סדר וארגון. בעיניי תכנון נכון זהו צד ראשון להצלחה.


אני בוגרת לימודי תקשורת חזותית, ועובדת בתום מאז 2013. עם נסיון של שצברתי בעבודה מול לקוחות פרטיים ועסקיים, אוביל אותך אל בניית תשתית חזותית חזקה לעסק שלך,  על ידי שימוש בשפה גרפית אחידה ויצירת מראה ויזואלי מושך וקליט.


כל פרוייקט שאני עובדת עליו, יוצא מהלב. אני תמיד מתחילה את העבודה עם עפרון ונייר, הכי פשוט אבל עושה את כל ההבדל. באותו הרגע קורה הקסם. בעזרת יכולות האיור שלי נוכל להוסיף לעסק שלך עוד נגיעה של ייחודיות. ובכך להוציא ולדייק את המסר שברצונך להעביר אל העולם.

רק המחשבה על ליצור עבורך טביעת אצבע עסקית, ייחודית עושה לי פרפרים בבטן.

התשוקה שלי למקצוע בשילוב כלים, ידע והניסיון שיש בידיי אוכל לתת לך את הפיתרון הנכון ביותר עבורך.

איזה כיף שבאת!

סטודיו אפונונת

אני עובדת מהלב ומתוך אהבה טהורה לתחום. אני יוצרת עיצוב שהוא מעבר ליפה, הוא פרקטי ואיכותי, מותאם לצורך המותג שלך, תוך שמירה על אקטואליות לאורך תקופה. דיוק והקפדה על הפרטים בם חלק בלתי נפרד מהעשייה שלי. חשובה לי השקיפות והחיבור הדדי בעבודה המשותפת. אני מאמינה ביחודיות של כל אחד ובמקצועית יודעת להעביר אותה לויזואליות. אני מאמינה שתהליך העבודה חשוב לא פחות מהתוצאה הסופית, ולכן כל פרוייקט, גדול וקטן מלווה ברצינות, הקשה ועטוף באהבה וחיוך.

אהבה

אהבה

אני יוצרת ומעצבת מתוך אהבה טהורה לתחום. ברמה של פרפרים בבטן.

רצינות

רצינות

גישה רצינית לכל פרוייקט קטן כגדול. אחריות מקצועית לאורך כל הדרך.

שירות

שירותיות

השירות בעיני הוא לפני הכל ומעל לכל.

אסתטיקה

אסתטיקה

יצירת אסתטיקה ויזואלית.

ערכי הסטודיו
הומור

הומור

הומור ואני חברים טובים. תהליך שמלווה בחיוך, מוסיף לאווירה והופך את העבודה לנעימה הרבה יותר לשני הצדדים

יצירתיות

יצירתיות

גישה יצירתית, חיפוש אחר פתרון שונה ומיוחד

יצירה

דיוק

עבודה מדויקת ויסודית, עם מתן דגש לכל הפרטים. מאמינה בפרקטיות של הדברים

אמינות

אמינות

יצירת אוירה אמינה ובשקיפות מלאה.

תיק עבודות

עיצוב לפרינט

פרינט

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים

רונית מרום

ציטוט המלצה

אושיית עיצוב בגדר פנינה נדירה. מעל 6 שנים שנהניתי משירותיה של יעל בסיפוק ותדהמה מכל מה שהיא עושה... ולי עוד יש נסיון של מעל 30 שנה עם מעצבים. משלב הרעיון והקריאייטיב של מותגים, אל מרומי פסגת העיצוב והטכניקות ועד להפקה בדפוס או לדיגיטלי. היא אייקון שמעולם לא פגשתי כמותו. אין אתגר, משאלת לב, רעיון או קטגוריה שלא תוכל לו, ואף תרומם אותו. בקש משהו, ותמיד תקבל יותר. כאשר את כל העשייה הזו מלווה רוח האדם הנפלא שהיא – מעמיקה וסבלנית, עטופה בחן וחיוך תמידי.  יעל, אני מעריצה שלך ואותך. מוקירה את היכולות והמעשה שלך עבורי, שאין לו אח ורע. צפו לנפלא מכל, למגע אמנותי של קסם, לנעלה, לייחודי, לנבדל ולנדיר.
ציטוט המלצה

רוצה שנתקדם?
השאירו פרטים ונתחיל ליצור את הטביעת אצבע היחודית שלך.

תודה שפנית אלי! אצור איתך קשר בהקדם.

bottom of page
Conversation opened. 1 unread message. Skip to content Using Gmail with screen readers in:spam 2 of 4 Fwd: Here's your Vee code Vee הנגשת אתרים Attachments 11:53 AM (17 minutes ago) to me This message seems dangerous Similar messages were used to steal people's personal information. Avoid clicking links, downloading attachments, or replying with personal information. Looks safe Vee Vee קוד לתוכנת - Vee הנגשת אתרים שלום עמית www.afunonet.com, תודה שנרשמת לשירות של Vee הנגשת אתרי אינטרנט! שמחים מאוד להתחיל את פרויקט ההנגשה לאתרך: https://www.afunonet.com מצורפים למייל 2 קבצים חשובים: קובץ עם קוד התוכנה (Javascript) , להטמעה באתר. קובץ WORD עם "הצהרת נגישות" למילוי והצבה באתר. 1. הטמעת קוד התוכנה באתר:. יש להטמיע את הקוד בכל דפי האתר בסוף תגית ה "body". לאחר הפעולה יש לרענן את האתר ולוודא שאייקון הנגישות מופיע בכל העמודים וסרגל הנגישות נפתח בצורה תקינה. למדריך התקנה: מדריך התקנת תוכנת Vee באתרי וורדפרס/וויקס/שופיפיי 2. הצהרת נגישות: חובה לפרסם "הצהרת נגישות" באתר. עליכם ליצור עמוד תוכן (טקסט בלבד) חדש באתר בשם "הצהרת נגישות", לעמוד תוכן זה יש להעתיק את התוכן על פי ההנחיות בקובץ המצורף (שימו לב, הקובץ נדרש לעריכה ומילוי פרטים עבור העסק). בנוסף, לעמוד חייב להיות קישור בפוטר האתר. לכל שאלה והתייעצות ניתן ליצור קשר בנייד או במייל שיהיה המשך יום נעים 055-5526455 support@vee.co.il Vee - הנגשת אתרי אינטרנט 055-5526455 | support@vee.co.il 2 Attachments • Scanned by Gmail Vee-Embed-Code.txt Displaying Vee-Embed-Code.txt.